Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: administrativní pracovník/administrativní pracovník - správce dotačních programů, Litoměřice

Pozice:
administrativní pracovník/administrativní pracovník - správce dotačních programů
Zaměstnavatel:
DYNTEC spol. s r.o.
IČO:
47548002
Oblast (okres, kraj):
Litoměřice
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
27000
Popis práce:

Náplň práce:
administrativní činnost pro firmu v oblasti získávání dotací,
řádně vést administrativu projektů (řídit dotační administrativu),
aktivně spolupracovat s úřady (po dobu dotačního programu),
dbát na hlídání ukazatelů dotačních programů,
dbát na hlídání termínů dotačních programů,
připravovat zprávy nadřízeným o stavu jednotlivých dotačních programů,
mít na starost administrativní přípravu při auditu (kontrole) státními institucemi.

Požadujeme:
SŠ vzdělání - ekonomického (podnikatelského) zaměření,
dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet
-webové stránky),
schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a pečlivost,
organizační schopnosti,
časovou flexibilitu.

Výhodou (není podmínkou):
zkušenosti se získáváním firemních dotačních programů,
znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.
Nástup možný od 2. 5. 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: sd@dyntec.cz. Kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Helena Zlochová
Telefon:
608 950 208
Počet zobrazení inzerátu:
35×